Online para kazanın!

opina_top
Hediyeli Anketler, fikirlerini belirtmek ve online anketlere katılmak isteyen insanlara yönelik farklı anket panellerine sahip bir portaldır. Katılmak çok kolay, sadece ilginizi çeken panellere kayıt olun, daha sonrasında direk olarak kayıt her bir panelden anketler almaya başlayacaksınız.Birçok anket paneli para ödemesini paypal aracılığıyla gerçekleştirmektedir, ancak her biri farklı ödül sistemleriyle müşterilerini ödüllendirirler. Diğer ödüllendirme türlerini aşağıda görebilirsiniz.

HEDİYE KARTLARI VE ÖDÜLLER KAZANIN!

opina_top

Anketleri tamamlayarak hediye kartları ve kuponlar da kazanabilirsiniz. Birçok anket şirketi, markalı hediye kartları sunan büyük ve saygın magazalarla beraber çalışıyor. Diğer ödül seçenekleri, kuponlar veya ücretsiz ürün örnekleri olabilir.

Ödül kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, görüşünüzü paylaşın ve kazanmaya başlayın!

SATIN ALMAK İÇİN PUANLAR BİRİKTİRİN!

opina_top

Bazı müşteriler size puan veya kredi biriktirme sistemi ile ürün satın alma seçeneği sunacaktır.

Tamamladığınız her anketin biriktirebileceğiniz bir kredi veya puan değeri vardır; cevapladığınız anket için belirlenmiş puan değerlerini biriktirerek sonunda erişiminizin olduğu ürünleri satın alma imkanına sahip olursunuz.

Sizin için sunulan inanılmaz ürünleri almak için birikmiş puanlarınızı kontrol etmeyi unutmayın!

Zaman ve Program Esnekliği!

opina_top

Hediyeli Anketler, anketleri kendi boş zamanlarınızda yanıtlamanıza ve tamamlamanıza imkan sağlıyor. Farklı anket panellerine kayıt olurken cevaplayacağınız anket sayısını ve anketleri tamamlama süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.Yanıtlayacağınız anketler için herhangi bir zaman ya da miktar sınırlaması yoktur..

Daha fazla ankete ve panele kaydolarak kısa süre içerisinde ödül ve puan kazanma şansınızı arttırıyor olacaksınız.Anketleri yanıtlarken süre ve hızınızı kendiniz belirleyeceksiniz.

Unutmayın, tamamladığınız anket sayısı ne kadar fazlaysa o kadar çok kazanabilirsiniz.

Ücretsizdir ve hiçbir yükümlülüğü yoktur!

opina_top

Online anketlerle alakalı en iyi şey ise hiçbir taahhüt olmadan tamamen ücretsiz olmalarıdır. Anket listelerine erişmek için sizden ödeme yapmanızı isteyen sahte sitelere kanmayın, anket panellerine kaydolmak veya almak için herhangi bir ödeme yükümlülüğünüz yoktur, bu tamamen ücretsizdir bir işlemdir.

Ek olarak, kullanmaya karar verdiğiniz panellere herhangi bir yükümlülüğünüz ya da bağlılığınız yoktur. Katılımınız tamamen ücretsiz olup farklı anketlere katılmayı isteyip istememe kararı tamamen size aittir.