• Hemen Kayıt Olun!
  promo-banner
 • HEMEN KAYIT OL!

 • Sıradaki düğmeyi tıklayarak; gizlilik politikasını, şartları ve koşulları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Çok kolay!

Sesinizi duyurun, farklı ürün ve hizmetler hakkında görüşünüzü paylaşın. Görüşünüz bizim için çok değerlidir ve bizimle çalışan farklı piyasa araştırma şirketlerine çok yardımcı olacaktır.

Herhangi bir taahhüde girmeksizin evinizin konforunda çalışabilir, yalnızca istediğiniz zaman katılabilir ve hangi anketleri cevaplayacağınızı herhangi bir sınır veya kısıtlama olmaksızın seçebilirsiniz.

Yalnızca birkaç adımla, istediğiniz anket panellerine kaydolun, ilgi alanınıza giren anketleri yanıtlayın ve kazanın.

Tamamen ücretsiz!

Subscribe for free
Abone Ol
Complete Online Surveys
Panelleri Seç
Get Rewards
Görüş Paylaş
Ödül türleri
 • Yanıtladığınız her anket için verilen ödüller.
 • Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz ürünler.
 • İsteğinize göre kullanabileceğiniz hediye kartları veya hediye sertifikaları.
 • Daha fazla ödül almak için biriktirebileceğiniz puanlar.
Yalnızca ilgileriniz doğrultusunda e-postalar alacaksınız
 • Tüm bilgileriniz kesinlikle gizlidir ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz.
 • İlginizi çeken anketler ve diğer promosyonlarla ilgili e-postalar alacaksınız.
 • İstediğiniz zaman kolayca aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
NASIL KATILINIR? 3 BASİT ADIM

1. Ücretsiz abone ol

email

En iyi anket panellerinden e-posta almak için herhangi bir ücret ödemeden abone olun.


2. Panelleri seç

email

Size hangi panellere katılmak istediğinizi seçme ve bunlardan anketler alma seçeneği vereceğiz..


3. Anket panellerine katıl ve ödüller kazan

email

Daha fazla ankete katılarak daha fazla ödül ve puan kazanma şansı yakalayın.


Sıkça sorulan sorular
Hediyeli Anketlere katılmak tamamen ücretsizdir. Hiçbir zaman ne çalışmakta olduğumuz şirketlerden ne de direkt olarak bizim tarafımızdan ücret talep edilmez. Anketler tamamen ücretsizdir ve hiçbir zaman katılımınız için sizden ödeme yapmanızı istemeyeceğiz.
Size hileli işlemlerden arındırılmış güvenilir bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Pazar araştırması şirketleriyle insanları buluşturmaktan sorumluyuz, yalnızca meşru pazar araştırması şirketleri ile çalışmaktayız. Kontrol tamamen size aittir, katılım zorunluluğu yoktur, ne zaman ve hangi anketlere katılmanız gerektiğine siz karar vereceksiniz.
Çoğu zaman, online anketlere katılan topluluklara katılabileceğiniz sitelerdir. Bu topluluklar periyodik anketler almaktadır. Fırsatlarınızı genişletmek için birkaç panelin parçası olmak iyidir.
Ücretli anketler, piyasa araştırma şirketleri tarafından yapılan belirli bir konuyla veya ürünle ilgili özgür bir şekilde ve herhangi bir taahhütte bulunmaksızın fikrinizi belirterek ödüllendirileceğiniz anketlerdir. Anketlere katılmanın en kolay yolu, birkaç anket panelinin parçası olmaktır. Onlar periyodik olarak anket gönderirler. Sizin faydanız için anketlerin dili, katıldığınız ülkeye göre değişir. Genellikle anketleri yerel dilinizde alabilirsiniz.
Evet! Bizim sitemizden kayıt olduğunuz zaman, çeşitli anketlere ulaşma imkanınız olacaktır. Daha fazla anket seçmek, ödüller kazanmak için daha fazla fırsat demektir. Çalıştığımız bütün firmalar sizleri fikirleriniz için ödüllerle, hediye kartlarıyla, biriktirebileceğiniz puanlarla mükafakatlandırmaktadırlar. Size tavsiyemiz, anketler için zaman kısıtlaması olmadığından dilediğiniz zaman katılmanız. Sadece ilginizi çekenlere kayıt olarak kendinizi sınırlamayın, birçok ankete katılabilirsiniz.
Anketler, tüketicilerin görüşünü almak isteyen, belirli pazarlama bütçelerine sahip olan ve pazar araştırmalarına yatırım yapan şirketler tarafından ödenmekte ve böylece müşterilerinin ürün ve hizmetlerinde iyileştirmeler yapmaktadırlar.
Tabiiki. Birçok insan aynı anketlere aynı zamanda katılmaktadır, araştırmalar için farklı fikirlere ihtiyaç vardır, bu yüzden özgürce dilediğiniz anketi seçebilirsiniz.
Kazanacağınız ödüller katıldığınız şirketlere göre değişiklik göstermektedir, birçoğu anket kurallarına göre hediye kartı vermektedir. Yapabileceğiniz en iyi şey, her pazar araştırma şirketi için şartları kontrol etmektir.
Seçmek ve katılmak istediğiniz anketlerin sayısı için bir sınır yoktur; ne kadar çok anket cevaplarsanız, daha iyi olma ve daha fazla kazanma şansınız da o kadar yüksek olur.Birkaç anket şirketi dışında genellikle program ya da yazılım indirmeye gerek yoktur. Katılımcıların büyük çoğunluğu soruları online tarayıcılar üzerinden cevaplarlar.
Gizlilik koruması
 • Tüm bilgileriniz kesinlikle gizlidir.
 • Seçtiğiniz anketler ve diğer promosyonlarla ilgili e-postalar alacaksınız.
 • İstediğiniz zaman kolayca aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
ÇOK GÜVENİLİR ANKET PANELLERİ
Popüler Anket Panelleri
Valued Opinions
The Panel Station
Toluna
Opinion World
 • Ücretsiz kayıt olun.
 • Popüler pazar araştırma şirketleri ile çalışma güvenliğinin keyfini çıkarın..
 • Ne zaman ve hangi anketlerle cevap vereceğinizi siz seçin.