YAYGIN SORULAR
Hediyeli Anketlere katılmak tamamen ücretsizdir. Hiçbir zaman ne çalışmakta olduğumuz şirketlerden ne de direkt olarak bizim tarafımızdan ücret talep edilmez. Anketler tamamen ücretsizdir ve hiçbir zaman katılımınız için sizden ödeme yapmanızı istemeyeceğiz.
Size hileli işlemlerden arındırılmış güvenilir bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Pazar araştırması şirketleriyle insanları buluşturmaktan sorumluyuz, yalnızca meşru pazar araştırması şirketleri ile çalışmaktayız. Kontrol tamamen size aittir, katılım zorunluluğu yoktur, ne zaman ve hangi anketlere katılmanız gerektiğine siz karar vereceksiniz.
Çoğu zaman, online anketlere katılan topluluklara katılabileceğiniz sitelerdir. Bu topluluklar periyodik anketler almaktadır. Fırsatlarınızı genişletmek için birkaç panelin parçası olmak iyidir.
Ücretli anketler, piyasa araştırma şirketleri tarafından yapılan belirli bir konuyla veya ürünle ilgili özgür bir şekilde ve herhangi bir taahhütte bulunmaksızın fikrinizi belirterek ödüllendirileceğiniz anketlerdir. Anketlere katılmanın en kolay yolu, birkaç anket panelinin parçası olmaktır. Onlar periyodik olarak anket gönderirler. Sizin faydanız için anketlerin dili, katıldığınız ülkeye göre değişir. Genellikle anketleri yerel dilinizde alabilirsiniz.
Evet! Bizim sitemizden kayıt olduğunuz zaman, çeşitli anketlere ulaşma imkanınız olacaktır. Daha fazla anket seçmek, ödüller kazanmak için daha fazla fırsat demektir. Çalıştığımız bütün firmalar sizleri fikirleriniz için ödüllerle, hediye kartlarıyla, biriktirebileceğiniz puanlarla mükafakatlandırmaktadırlar. Size tavsiyemiz, anketler için zaman kısıtlaması olmadığından dilediğiniz zaman katılmanız. Sadece ilginizi çekenlere kayıt olarak kendinizi sınırlamayın, birçok ankete katılabilirsiniz
Anketler, tüketicilerin görüşünü almak isteyen, belirli pazarlama bütçelerine sahip olan ve pazar araştırmalarına yatırım yapan şirketler tarafından ödenmekte ve böylece müşterilerinin ürün ve hizmetlerinde iyileştirmeler yapmaktadırlar.
Seçmek ve katılmak istediğiniz anketlerin sayısı için bir sınır yoktur; ne kadar çok anket cevaplarsanız, daha iyi olma ve daha fazla kazanma şansınız da o kadar yüksek olur.
Kazanacağınız ödüller katıldığınız şirketlere göre değişiklik göstermektedir, birçoğu anket kurallarına göre hediye kartı vermektedir. Yapabileceğiniz en iyi şey, her pazar araştırma şirketi için şartları kontrol etmektir.
Seçmek ve katılmak istediğiniz anketlerin sayısı için bir sınır yoktur; ne kadar çok anket cevaplarsanız, daha iyi olma ve daha fazla kazanma şansınız da o kadar yüksek olur.